• 07 CZE 23

Zbuduj swój biznes z klocków LEGO®

Właśnie skończyłeś studia i zastanawiasz się nam własny biznesem? Jesteś zmęczony pracą na etacie i chcesz być sam sobie szefem? A może po prostu edukacja najmłodszych to Twoja pasja i pragniesz robić coś przełomowego oraz nieszablonowego?

Śmiało, poznajmy się lepiej!

Najpierw kilka słów o GO4Robot!

Jesteśmy firmą z sektora edukacyjnego, zajmującą się prowadzeniem zajęć dodatkowych dla najmłodszych z robotyki i programowania na zestawach edukacyjnych LEGO. W ciągu ośmiu lat swojej działalności podbiliśmy niemal cały Poznań i okolice oraz otworzyliśmy 5 oddziałów franczyzowych. W naszej Akademii na co dzień uczy się ponad 4500 dzieci, w 250 różnych placówkach, co jest dowodem na sprawdzony i rentowny model biznesowy. Dołącz do naszego systemu franczyzowego i otwórz własną akademię robotyki w swoim mieście!

Z kim chcemy współpracować:

Przede wszystkim z osobami o ogromnym sercu dla dzieci, którzy:
    – potrafią przekazać wiedzę, zainspirować i być autorytetem dla dzieci
    – lubią kontakt z ludźmi i są osobami otwartymi
    – chcą być niezależne (np. od dyrekcji) i samemu decydować w jaki sposób uczyć, bez zbędnej biurokracji
    – mają zacięcie przedsiębiorcy i chcą otworzyć własny biznes
    – są dobrze zorganizowani i umiejętnie zarządzają swoim czasem
    – posiadają prawo jazdy kat. B
    – mieszkają w miejscowości powyżej 50 tys. mieszkańców (cała Polska)

Uwaga! Nie musisz mieć wiedzy z zakresu programowania i robotyki, wszystkiego Cię nauczymy. Z nami to będzie dziecinnie proste! 🙂

Jak wygląda model współpracy:

Jednorazowa opłata startowa i dopasowana do Ciebie opłata licencyjna za program edukacyjny dają pełną przejrzystość i możliwość zaplanowania zysków!

Co dostajesz w zamian:

• Bezpieczeństwo – Nie jesteś sam, działając z nami masz sprawdzony oraz dochodowy pomysł na biznes.
    • Szkolenia – Zapewniamy Tobie pakiet niezbędnej wiedzy. W praktyczny sposób pokażemy Tobie, jak skutecznie prowadzić swoją Akademię Robotyki. Nasze 8-letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, pozwoli Ci uniknąć błędów.
    • Partnerstwo – w biznesie ważne dla nas są relacje. Z tego powodu, będzie współpracował czuwał z Tobą doświadczony koordynator franczyz, który pomoże Ci w każdej sytuacji.
    • Wsparcie na starcie – mamy sprawdzony model otrzymania dotacji z urzędu, który pozwoli Ci zrefundować koszty otwarcia swojej placówki.
    • Autorski program edukacyjny – który jest kluczem do naszego sukcesu. Pozwala na długofalową współpracę z dziećmi.

Masz dosyć obecnej sytuacji w edukacji? Dołącz do nas i bądź niezależny. Wypełnij formularz
    zgłoszeniowy na naszej stronie: https://go4robot.pl/franczyza/, a my skontaktujemy się z Tobą.