• 07 LIS 23

Warsztaty Logistyczne oraz Źródła dofinansowania transformacji cyfrowej! Listopadowe szkolenia w Północnej Izbie Gospodarczej

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach: „Automatyzacja czynności w magazynie: Klucz do wzrostu efektywności Twojego biznesu” organizowanych wspólnie z OMM Business Technology!

Dlaczego warto uczestniczyć?
    ▶ Poznasz najnowocześniejsze rozwiązania IT w intralogistyce.
    ▶ Dowiesz się, jak radzić sobie z rosnącymi wymaganiami rynku i kosztami logistyki.
    ▶ Nauczysz się, jak minimalizować ryzyka związane z ograniczeniami w magazynie.
    📅 08.11.2023
    🕘 14:00 – 17:00
    📍 Siedziba Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie /al. Wojska Polskiego 86, 70-482 Szczecin
    📧 W celu zarejestrowania się na szkolenie, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: twojcik@polnocnaizba.pl wraz z imieniem i nazwiskiem osoby, która weźmie udział w szkoleniu.

_____________________

Transformacja cyfrowa, której wyrazem jest przenikanie technologii cyfrowych przez wszystkie aspekty działania Organizacji i aktywności jej Reprezentantów oraz Klientów, to jedno z kluczowych zjawisk opisujących współczesną rzeczywistość gospodarczą w dobie 4 Rewolucji Przemysłowej.
    Już wkrótce odbędzie się seminarium biznesowe dotyczące źródeł finansowania transformacji cyfrowej w przedsiębiorstwie! Warsztaty
    są organizowane wspólnie z FIM Consulting!
    📅 14.11.2023
    🕘 09:00 – 13:00