• 12 WRZ 23

Szkolenie: e-Bay i Amazon- sprzedaż krok po kroku

Zapraszamy wszystkie firmy z województw zachodniopomorskiego na nasze najnowsze szkolenie stacjonarne!
    Po ukończeniu tego kursu, uczestnicy będą mieć solidne podstawy do prowadzenia działalności na platformach Amazon i eBay.

Uczestnicy będą wiedzieli, jak:
    – przygotować się do rozpoczęcia sprzedaży,
    – spełnić wymogi formalne związane z międzynarodowym handlem,
    – założyć konto na platformach, utworzyć swój własny sklep i stworzyć kartę produktu, która wyróżni się w wynikach wyszukiwania i przyciągnie uwagę kupujących,
    – rozróżnić sprzedaż pod własną marką a arbitrażem/hurtowym handlem,
    – dostarczyć produkty do klientów, zarówno w modelu FBA, jak i FBM w przypadku Amazona, oraz jakie korzyści i wyzwania mogą się pojawić,
    – dołączyć do programów Amazon Prime i eBay Plus jako sprzedawca uczestniczący w tych programach,
    – zrozumieć różnice między programami oferowanymi przez Amazon: EFN, MCI, PAN EU.

Szkolenie poprowadzi p. Agnieszka Wielgórecka – ekspertka w Centrum Transferu Technologii oraz specjalistka e-commerce działająca w ramach Enterprise Europe Network przy RCIiTT ZUT.

Zapraszamy do rejestracji: https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/e-commerce_2023

Do zobaczenia na szkoleniu!