• 12 KW. 24

Streamowanie dla Początkujących – Jak Rozpocząć i Zarabiać | Bezpłatne szkolenie w INKU | 19-20 kwietnia 2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. “Streamowanie dla Początkujących – Jak Rozpocząć i Zarabiać”. To wyjątkowa okazja dla osób chcących poznać tajniki streamowania, niezależnie od ich poziomu doświadczenia.Z jakich bloków składa się szkolenie?
    * Dzień 1: Sprzęt do streamowania: Poznaj najnowsze urządzenia i akcesoria do streamowania. Naucz się konfigurować sprzęt i optymalizować ustawienia.
    * Dzień 2: Oprogramowanie i konfiguracja streamowania: Przejdź przez różne platformy streamingowe i ich funkcje. Zdobądź praktyczne
    umiejętności w konfiguracji i ustawieniach oprogramowania.
    * Dzień 3 (spotkanie online): Możliwości zarabiania pieniędzy na streamowaniu: Odkryj strategie monetyzacji na platformach streamingowych. Dowiedz się, jak budować markę osobistą i rozwijać się jako streamer.

Warsztaty są dedykowane zarówno młodym entuzjastom gier, jak i wszystkim zainteresowanym kulturą internetową i nowymi mediami. Nie przegap okazji, aby rozwinąć swoje umiejętności w dynamicznym świecie streamowania!

Szkolenie odbędzie się w dniach 19 kwietnia (godz. 12:00-20:00) oraz 20 kwietnia (godz. 10:00-18:00) 2024 roku w INKU Inkubatorze Sektorów Kreatywnych. Dodatkowo zorganizowane zostanie spotkanie online w wymiarze 4 godzin, które zostanie ustalone wspólnie z prowadzącym i uczestnikami szkolenia. Po ukończonym szkoleniu każdy z uczestników oraz każda z uczestniczek otrzymają certyfikat.

Informacja o prowadzącym: Jakub Gibowski Specjalista ds. komunikacji i PR, rzecznik prasowy oraz wykładowca akademicki. Wspiera organizacje w budowaniu angażującej marki oraz strategii promocji. FRISowy wizjoner – szybko odnajduje alternatywne rozwiązania, przeprojektowuje plany, aby pasowały do obecnej sytuacji, błyskawicznie generuje nowe pomysły. Od lat związany ze strefą wizualną – fotografią, filmem, transmisjami na żywo. Ma oko do szczegółów. Aktywnie tworzył komunikację i dbał o wizerunek Wojewody Zachodniopomorskiego, Filharmonii w Szczecinie, festiwalu kina niezależnego Solanin Film Festival, największego w Europie festiwalu postapokalipsy OldTown Festival, Technoparku Pomerania oraz Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu – Akademii Nauk Stosowanych.
    CO: Streamowanie dla Początkujących – Jak Rozpocząć i Zarabiać
    GDZIE: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90
    KIEDY: 19-20 kwietnia 2024
    ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 20 osób
    FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://tiny.pl/drr67
    ORGANIZATORZY: Stowarzyszenie Media Dizajn oraz INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych
    KONTAKT: Magda Roman e-mail: mroman@mediadizajn.pl tel.: 91 424 04 64
    Udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny
    Wydarzenie realizowane w ramach projektu „AkTYwny KreaTYwny – pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej”. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.
    Działanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.