• 09 LUT 24

OTWARTY NABÓR PROJEKTU INDUSAC DLA STUDENTÓW I BADACZY

Program: Horizon Europe – Unia Europejska
    Nabór: Rozwój Technologii Cyfrowych i Przemysłowych, Ukierunkowany na Człowieka i Etyczny (HORIZON-CL4-2021-HUMAN-01) 2021
    🔔 WITAJCIE W PROJEKCIE INDUSAC! 🔔

🌟 Z przyjemnością ogłaszamy otwarty nabór dla studentów i badaczy w ramach projektu INDUSAC, realizowanego w Programie Ramowym Unii Europejskiej „Horizon Europe”. Naszym celem jest wspieranie krótkotrwałych (4-8 tygodni) współprac badawczych między światem akademickim a przemysłem, skupiających się na rozwiązaniu wyzwań przedsiębiorstw.
    🌐 Główne informacje:

🚀 Przewidywane rezultaty:
    300 udanych współprac pomiędzy przemysłem a światem akademickim.
    Wspierane projekty współtworzenia z co najmniej 50% reprezentacją kobiet ogółem.
    60% członków zespołów współtworzących z krajów o zwiększonym potencjale badawczym.
    Rozdzielenie 900 000 EUR brutto na FSTP dla studentów będących członkami zespołów współtworzących.

🎓 Zapraszamy studentów i badaczy do:
    Tworzenia zespołów współtworzących.
    Rozwiązywania wyzwań przedsiębiorstw w ciągu 4-8 tygodni.

📝 Informacje dodatkowe:
    List Motywacyjny zespołu uważa się za złożony, gdy wszyscy członkowie potwierdzą udział i akceptują warunki udziału.
    Zalecamy składanie jednego silnego Listu Motywacyjnego zespołu, aby uniknąć odrzucenia z powodu wielu mniej rozbudowanych aplikacji (maksymalnie trzy Listy Motywacyjne we wszystkich trzech terminach zgłoszeń).

🚀 Dołącz do INDUSAC i zdobądź cenne doświadczenie badawcze i praktyczne umiejętności! 🚀

🔗 Więcej informacji na stronie: www.INDUSAC.eu🌐