• 10 PAŹ 23

Konferencja biznesowa „Biznes nie ma płci. Zainspiruj się kobietami, które osiągnęły sukces”

Szanowni Państwo,

Pani Małgorzata Makowska i Ośrodek Doradczo-Szkoleniowy działający przy Wydziale Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania, serdecznie zapraszają na konferencję biznesową pt. „Biznes nie ma płci. Zainspiruj się kobietami, które osiągnęły sukces” (więcej informacji: LINK), która odbędzie 18 października 2023r. w godz. 09:00-18:00 w przestrzeni coworkingowej Plus Jeden Poznań.

Celem konferencji jest promowanie przedsiębiorczej postawy wśród osób w różnym wieku i płci, a także wymiana doświadczeń w prowadzeniu biznesu oraz dyskusja nad stereotypowymi przekonaniami na temat branż typowo męskich i kobiecych. Wydarzenie będzie szansą na zainspirowanie się silnymi kobietami biznesu, a uczestnicy będą mogli posłuchać prelekcji, wziąć udział w ciekawej dyskusji, w warsztacie oraz nawiązać nowe relacje biznesowe podczas spotkań networkingowych.

Na wydarzenie obowiązują zapisy—–> Rejestracja

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.