WSPIERAMY
ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

 

Od 12 lat jesteśmy liderem na rynku rozwiązań e-księgowości!
Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.
Sprawdź nas za darmo i bez żadnych zobowiązań!
Pamiętaj, że nie musisz znać się na księgowości. Poza pełną automatyzacją procesu rozliczeń, otrzymujesz od nas stałe, nielimitowane wsparcie ekspertów księgowych BOK.
Księgowość internetowa ifirma.pl


Oszczędzaj czas i pieniądze!
Księgujemy za Ciebie automatycznie.
Od 12 lat jesteśmy liderem na rynku rozwiązań e-księgowości!
Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.
Sprawdź nas za darmo i bez żadnych zobowiązań!
Pamiętaj, że nie musisz znać się na księgowości.
Poza pełną automatyzacją procesu rozliczeń, otrzymujesz od nas stałe, nielimitowane wsparcie ekspertów księgowych BOK.Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Szczecińskiego podjął współpracę z firmą Power Media  S.A. - właściciela serwisu www.ifirma.pl, za pośrednictwem którego osoby z własną działalnością gospodarczą mogą samodzielnie prowadzić Księgę Przychodów i Rozchodów swojej firmy.


W ramach podjętej współpracy została przygotowana specjalna oferta dla Beneficjentów Inkubatora US - mała księgowość firmy prowadzona w serwisie ifirma.pl.


Korzyści dla użytkowników serwisu - Beneficjentów AIP US:
  • wsparcie początkujących przedsiębiorców w pierwszych krokach z działalnością gospodarczą - posiadamy interaktywny wniosek CEIDG, za pośrednictwem którego firmę można założyć online (www.ifirma.pl/ceidg), a następnie wygodnie ją prowadzić.
  • KPiR online w ifirma.pl to koszt jedynie 45,00 zł netto miesięcznie + moduł do fakturowania gratis!

Aplikacja ifirma.pl jest niezwykle prosta i wygodna w obsłudze, a prócz automatycznego uzupełniania KPiR i ewidencji VAT, pozwala na generowanie i wysyłanie e-deklaracji do urzędu skarbowego oraz na bezpłatne rozliczenie PIT pod koniec roku.

Użytkownicy ifirma.pl mogą w jednym miejscu prowadzić swoją małą księgowość, przechowywać dokumentację firmową, korzystać z modułu kadrowo-płacowego oraz wystawiać nielimitowaną liczbę faktur.

Aplikacja ifirma.pl jest również zintegrowana z najpopularniejszymi rozwiązaniami e-commerce oraz z serwisem aukcyjnym Allegro.pl.


Każdy z użytkowników ifirma.pl ma dostęp do stałego wsparcia ze strony ekspertów ds. księgowości, a Beneficjenci AIP US mogą liczyć również na specjalną ofertę czterech miesięcy bezpłatnego dostępu do pełnego pakietu małej księgowości internetowej ifirma.pl!


XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Odwiedź AIP US na Fejsie