cze

Zdobądź grant na projekt studencki w programie KPMG

KPMG w Polsce oferuje studentom Program grantowy ?Ideas Loading?. Studenci mogą się starać o grant na realizację własnych pomysłów i inicjatyw. Jest to pierwsza edycja Programu Grantowego. Udział mogą zgłaszać studenci kierunków ekonomicznych, prawniczych, informatycznych i technicznych.

Zgłoś swój projekt i zdobądź wsparcie finansowe i merytoryczne oraz płatne praktyki miesięczne w KPMG. Do wygrana granty w wysokości do 10 000 zł, 5 000 zł i 3 000 zł.

Do udziału w programie zapraszamy studentów:

• kierunków informatycznych, technicznych, ekonomicznych i prawnych,
  • ze statusem studenta w roku akademickim 2017/18,
  • zgłaszających się indywidualnie lub w grupach liczących do 5 osób.

Projekty można zgłaszać z obszaru audytu, podatków, prawa oraz doradztwa biznesowego.

Zwycięskie projekty należy zrealizować do 31 marca 2018 r.

Etapy programu grantowego:

• I etap: do 25 września 2017 r. wysyłka formularzy zgłoszeniowych dostępnych na stronie >>>
  • II etap: preselekcja zgłoszonych projektów,
  • III etap: prezentacja projektów finałowych przed jury i publicznością oraz wyłonienie zwycięzców podczas Gali Finałowej Ideas Loadnig w Warszawie

Co możesz zyskać?

• grant na realizację projektu w wysokości do 10 000 zł, 5 000 zł lub 3 000 zł,
  • partnerstwo merytoryczne KPMG podczas realizacji projektu,
  • miesięczne płatne praktyki w KPMG,
  • udział w niepowtarzalnej Gali Finałowej Ideas Loading z udziałem ekspertów KPMG.

KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych. Naszą przewagą jest wiedza ponad 174 000 pracowników w 155 krajach. Nasi pracownicy to ludzie, którzy mają odwagę sięgać po swoje marzenia. KPMG wspiera pasje i tworzy przyjazne środowisko do ich realizacji.

Więcej szczegółów i regulamin >>>