wrz

Współpraca nauki z biznesem

Zapraszamy na 2 jednodniowe warsztaty Współpraca nauki z biznesem.
Jak wdrażać i chronić innowacyjne pomysły, podczas których studenci i doktoranci dowiedzą się, jakie korzyści wynikają z wdrażania innowacyjnych pomysłów, jak chronić wyniki swoich prac, jakie są potrzeby przedsiębiorców oraz oczekiwania wobec naukowców.
Warsztaty odbędą się w dniach 20 i 21 października (9:00-14:15) w siedzibie Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. Piotrkowskiej 86 w Łodzi.
Do udziału w warsztatach zapraszamy słuchaczy studiów doktoranckich, studentów i naukowców. O wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń (liczba uczestników w warsztacie ? 15 osób).
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem +48 42 630 36 67 lub wysyłając maila na adres: fundacja@frp.lodz.pl.

Zapraszamy na 2 jednodniowe warsztaty "Współpraca nauki z biznesemJak wdrażać i chronić innowacyjne pomysły", podczas których studenci i doktoranci dowiedzą się, jakie korzyści wynikają z wdrażania innowacyjnych pomysłów, jak chronić wyniki swoich prac, jakie są potrzeby przedsiębiorców oraz oczekiwania wobec naukowców.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.