sty

Program szkoleniowo-mentoringowy TopMinds

Program TopMinds skierowany jest do studentów studiów I, II i III stopnia polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej. Edycja 2018 rozpoczynie się  w marcu 2018 i potrwa do czerwca.

W ramach Programu TopMinds mentorzy - absolwenci Programu Fulbrighta oraz Programu MNiSW Top 500 Innovators - będą wspierać uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń, pomogą w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, a także wskażą sposoby na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej.

Program oferuje udział w mentoringu indywidualnym, szkoleniach z rozwijania kompetencji interpersonalnych oraz pracę w projekcie ?Team Project? nad rozwiązaniem problemów społecznych.

Inicjatywa  finansowana jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą "DIALOG" na lata 2017 - 2019.

Program wspierają: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ambasada USA w Warszawie oraz Collegium Wratislaviense i Bury & Bury Kancelaria patentowa sp. z o.o.

Szczegóły na topminds.pl