mar

Polsko-Niemiecka Giełda Partnerów 2018

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania, Kommunalgemeinschaft Europaregion Pomerania e.V. wraz z Centrami Usługowo-Doradczymi (CUD) po stronie polskiej i Service- und BeratungsCentren (SBC) po stronie niemieckiej oraz Jednostką Centralną Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży, organizują w dniu 24.04.2018 r. w Szczecinie Polsko-Niemiecką Giełdę Partnerów dla potencjalnych beneficjentów, którzy chcą realizować projekty z wsparciem Funduszu Małych Projektów. Spotkaniem tym chcemy wesprzeć nowe partnerstwa oraz umocnić już istniejącą współpracę pomiędzy organizacjami działającymi na obszarze wsparcia programu Interreg V A.

Termin:
24.04.2018 (wtorek) ?  godz. 11:00 ? 15:00
Miejsce: Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, Service Inter-Lab, Sala 316 (III p.), ul. Cukrowa 8, 71-004 Szczecin

Mamy nadzieję, że program giełdy spotka się z Państwa zainteresowaniem. W przypadku pytań związanych z przebiegiem samej giełdy prosimy o kontakt z wyznaczonymi osobami.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 16.04.2018

Zgłoszenia dla uczestników ze strony polskiej przyjmowane są za pośrednictwem formularza
Dodatkowych informacji udziela Aleksandra Warska (+48 91 486 29 10), ola.warska@pomerania.org.pl

dla uczestników ze strony niemieckiej ? rejestracja poprzez formularz na stronie www.pomerania.net. Dodatkowych informacji udziela Jolanta Grenke (+49 39754 529 14), jolanta.grenke@pomerania.net

Program spotkania

10:30 - Rejestracja gości

11:00 - Otwarcie giełdy

11:15 - Prezentacja na temat potencjalnych źródeł finansowania polsko-niemieckich projektów
(Polsko - Niemiecka Współpraca Młodzieży; Fundusz Małych Projektów
Program Współpracy Interreg VA Meklemburgia Pomorze-Przednie/Brandenburgia/Polska)

11:30 - Różnice interkulturowe w projektach polsko-niemieckich,
Szymon Kopiecki, przedstawiciel biura Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Poczdamie

12:15 - Przerwa

12:30 - Giełda Partnerów

14:30 - Zakończenie i podsumowanie spotkania

Informujemy, że ilość uczestników jest ograniczona, a uczestnictwo jest możliwe po potwierdzeniu rejestracji.