lip

KONKURS NA PRACĘ DYPLOMOWĄ W ZAKRESIE BUDOWY JACHTÓW ŻAGLOWYCH...

Szanowni Państwo,

Nasza firma, Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o., wspólnie z Zakładem Projektowania Jachtów i Statków na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ogłosiła Konkurs na najlepszą pracę dyplomową w zakresie budowy jachtów żaglowych i motorowych. Celem konkursu jest promocja nowoczesnych metod stosowanych w projektowaniu i budowie jachtów oraz wspieranie innowacyjności w rozwiązywaniu problemów inżynierskich i organizacyjnych w tej dziedzinie.

Główna nagroda w wysokości 3000zł przypadnie tej pracy inżynierskiej, magisterskiej, doktorskiej lub zaliczeniowej na studiach podyplomowych, która została zgłoszona i dotyczy m.in. takich tematów jak projektowanie i budowa jachtów, materiały kompozytowe wykorzystywane przy produkcji jachtów, zarządzanie produkcją i jakością przy wytwarzaniu jachtów.

Zachęcamy więc pasjonatów żeglarstwa oraz studentów kierunków takich jak Budowa Jachtów, Technologia Chemiczna czy Zarządzanie Produkcją do zgłoszenia swojej pracy. Termin składania zgłoszeń mija 31.10.2017r.

Regulamin Konkursu i Formularz zgłoszeniowy przesyłamy w załącznikach. Dokumenty te można pobrać także z naszej strony internetowej pod adresem www.yachtech.pl/konkurs. Pozwalamy sobie do niniejszej informacji także załączyć dwa plakaty informacyjne, jakie chcielibyśmy móc powiesić na Państwa uczelnianej tablicy ogłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy - konkurs@yachtech.pl.

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. o.o. to firma wchodząca w skład grupy HANSE YACHTS, będącej drugim co do wielkości producentem żaglowych jachtów morskich na świecie.

Wojciech Sekulski

Dyrektor Personalny

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Łozienica, 28.06.2017