maj

Firmy z branży gier rekrutują na Digital Dragons 2018

Digital Dragons to największa konferencja branży gier komputerowych w Europie Centralnej, otwiera drzwi przed studentami i absolwentami szkół wyższych, którzy marzą o rozpoczęciu kariery w gamedevie.
Organizatorzy DD w Centrum Kongresowym ICE wydzielą specjalną strefę rekrutacyjną HR Zone, która będzie ogólnie dostępna dla studentów i absolwentów. Będzie tam można porozmawiać z rekruterami czołowych studiów deweloperskich, nowych pracowników szukać mogą m.in.: CD Projekt RED, Techland, Gamesture, Infinity Ward/Activision, European Games Group, Prime Bit Games, Unity, Yggdrasil, Oculus, Xsolla oraz 11 bit studios.

Aby wziąć udział w rozmowach rekrutacyjnych należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem https://www.surveymonkey.com/r/ddhrzone, dzięki któremu organizatorzy dopasują kandydatów do odpowiadających im ofert i umówią ich na rozmowy rekrutacyjne w poniedziałek 21 maja między 14:00 a 18:00 w HR Zone w Centrum

Kongresowym ICE. HR Zone stanowi niepowtarzalną okazję do tego, by spotkać się bezpośrednio z pracownikami najważniejszych producentów gier w Polsce i na świecie i przybliżyć się o krok do spełnienia marzenia o pracy w branży gier!

Warto też pamiętać, że dla uczestników Digital Dragons zostały przygotowane ułatwienia na stronie Skillshot, które w łatwy sposób pozwolą wyszukać ogłoszenia od firm obecnych podczas Digital Dragons i są zainteresowane zatrudnieniem nowych pracowników.

Kontakt Paulina Pyzioł Students Talent Show Coordinator
ppyziol@kpt.krakow.pl tel. (12) 345-32-11 +48 792 230 350