WSPIERAMY
ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

04
kwi

Business Cafe

Chcielibyśmy uhonorować firmy, które otrzymały Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Szczecin 2017 i organizujemy cykl spotkań z Laureatami przy aromatycznej kawie i w miłej atmosferze. Każde ze spotkań jest poświęcone jednej firmie. Naszym celem jest pokazanie młodym ludziom, w jak różnych branżach można odnieść sukces oraz zainspirowanie ich do wdrażania w życie i rozwijania swoich aspiracji. Tematyka spotkań o charakterze motywacyjnym będzie dotyczyła początków działalności firmy, trudności i sukcesów, zostaną również zaprezentowane produkty bądź usługi przedsiębiorstwa. Uczestnicy spotkań będą mieli również możliwość zadawania pytań na nurtujące tematy, powiązane z prowadzeniem własnej działalności.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 11.04.2018 r. o godzinie 10:00Technoparku Pomerania przy ul. Cyfrowej 8, budynek F1, sala konferencyjna 201-202 na III p. Gościem będzie Jan StasiakPrezes Zarządu Fast Terminals Sp. z o.o. Firma Fast Terminals Sp. z o.o. powstała w 1992 r., gdy belgijski armator - Fast Lines - po długich negocjacjach z Zarządem Portów Szczecin - Świnoujście wybudował nowoczesny terminal do obsługi ładunków. Obecnie Fast Terminals zatrudnia 50 pracowników i przeładowuje rocznie około 350 000 ton różnego rodzaju ładunków.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: j.wieczorek-tuleja@arms-szczecin.eu.

XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Odwiedź AIP US na Fejsie