WSPIERAMY
ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

19
maj

AngelHack

Już 19-20 maja w Krakowie odbędzie się hackathon w ramach kolejnej edycji Global Hackathon Series, którego organizatorem jest AngelHack. W tym roku spotykamy się w Hub:raumie!

Wpadnij do nas sam/sama, bądź w zespole składającym się z maksymalnie 5 osób i stwórz coś wyjątkowego - najlepszy zespół dostanie się do programu akceleracyjnego AngelHack o nazwie HACKcelerator i będzie miał możliwość przekuć swój hackathonowy projekt w sprawnie działający startup w Silicon Valley!

W programie także: - 24 godziny kodowania - świetne jedzenie (nie, nie będzie pizzy - będzie coś o wiele lepszego!) - dostęp do wiedzy jurorów i mentorów, którzy stoją za sukcesami czołowych polskich i zagranicznych startupów, średniej wielkości firm i korporacji - na wydarzeniu spotkasz osoby, które pracowały m.in. w Google, Azimo, Lonsley, Facebook, Allegro, Brainly, FreshMail, GE Healthcare, Codewise, Interia i wielu innych

Zgarnij swój bilet, zanim będzie za późno! 

#AH2018

XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Odwiedź AIP US na Fejsie