WSPIERAMY
ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

Aktualności

19
maj

AngelHack

Już 19-20 maja w Krakowie odbędzie się hackathon w ramach kolejnej edycji Global Hackathon Series, którego organizatorem jest AngelHack. W tym roku spotykamy się w Hub:raumie!

Czytaj więcej »

17
maj

Firmy z branży gier rekrutują na Digital Dragons 2018

Digital Dragons ? największa konferencja branży gier komputerowych w Europie Centralnej ? otwiera drzwi przed studentami i absolwentami szkół wyższych, którzy marzą o rozpoczęciu kariery w gamedevie.

Czytaj więcej »

07
maj

III edycja konkursu o staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego serdecznie zapraszają do udziału w III edycji Konkursu o Staż ? Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierujemy do absolwentów i młodych naukowców.

Czytaj więcej »

04
kwi

Business Cafe

Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o. o. w porozumieniu z Urzędem Miasta Szczecin realizuje wszelkiego rodzaju inicjatywy, mające na celu rozwinięcie lokalnego potencjału oraz budowanie pozytywnego wizerunku miasta.

Czytaj więcej »

26
mar

Polsko-Niemiecka Giełda Partnerów 2018

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania, Kommunalgemeinschaft Europaregion Pomerania e.V. wraz z Centrami Usługowo-Doradczymi (CUD) po stronie polskiej i Service- und BeratungsCentren (SBC) po stronie niemieckiej oraz Jednostką Centralną Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży, organizują w dniu 24.04.2018 r. w Szczecinie Polsko-Niemiecką ...

Czytaj więcej »

20
mar

Mikrprzedsiębiorca Roku 2017 - zgłoszenia do 31.03

Już 1 marca rusza kolejna edycja konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017. Po raz trzynasty przedsiębiorcy zarządzający najmniejszymi firmami mają szansę zaprezentować swoje osiągnięcia i zdobyć nagrodę ? 40 tys. złotych.

Czytaj więcej »

123 ...

XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Odwiedź AIP US na Fejsie