WSPIERAMY
ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

Aktualności

08
lut

Ruszył ogólnopolski konkurs wiedzy o CSR

Konkurs odbywa się w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Czytaj więcej »

19
sty

Warsztaty dla studentów w ING Banku Śląskim

W dniach 11-12 stycznia odbyły się warsztaty dla studentów Global Management Challenge występujących pod patronatem ING Banku Śląskiego partnera strategicznego projektu.

Czytaj więcej »

11
sty

Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej dla studentów

Do 24 stycznia 2018 roku studenci mogą zapisywać się na Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej, na które specjalnie przyjedzie do Polski 17 pracodawców ze Stanów Zjednoczonych. Partnerem targów jest Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie, obecna będzie pani Konsul która w zeszłym roku prowadziła spotkania informacyjne dla szczecińskich ...

Czytaj więcej »

11
sty

Platforma Innowatorzy EY dla studentów!

Twoje pomysły są najlepsze ? rusza nowy projekt EY Crowdsourcing.

Czytaj więcej »

11
sty

Program szkoleniowo-mentoringowy TopMinds

Rozpoczął się nabór do edycji 2018 Programu szkoleniowo-mentoringowego TopMinds realizowanego przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta oraz Stowarzyszenie TOP 500 Innovators!

Czytaj więcej »

09
paź

Konkurs Stena Circular Economy Award ? Lider GZO

Gospodarka obiegu zamkniętego (GOZ) to koncepcja polegająca na racjonalnym i efektywnym wykorzystaniu zasobów i minimalizowaniu niekorzystnego wpływu wytwarzanych produktów na środowisko. Aby wyeliminować negatywne skutki dotychczas stosowanej gospodarki linearnej w postaci wciąż powiększającej się liczby odpadów i wyczerpywania się zasobów ...

Czytaj więcej »

123 ...

XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Odwiedź AIP US na Fejsie