mar

Targi Urody Sportu Zdrowia 14-15.04.2018 r.

Targi Urody Sportu Zdrowia 14-15.04.2018 r., to największa w województwie zachodniopomorskim impreza, zrzeszająca w jednym miejscu kilkudziesięciu Wystawców z branży kosmetycznej, sportowej i medycznej.

To wydarzenie, odbywające się w prestiżowym i nowoczesnym obiekcie - hala Netto Arena Szczecin.Na czas Targów, dwie hale zostaną podzielona na strefy, kategoryzując Wystawców: strefa piękna, strefa ruchu, strefa zdrowia. Powstanie także osobna strefa #fitnalato z interaktywnymi treningami fitness m.in. zajęcia z sexy dance, zumba, joga, trening funkcjonalny.

Na odwiedzających czekają atrakcje takie jak:

• spotkanie z Mistrzami Sportu
  • bezpłatne zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne m.in. masaże ciała i głowy, kolagenowa pielęgnacja dłoni, stylizacja rzęs
  • konkursy z wartościowymi nagrodami i rabaty na stoiskach Wystawców
  • bezpłatne badania m.in USG tarczycy, składu ciała, analizy cebulki włosa, badania laboratoryjne
  • porady lekarzy specjalistów, farmaceutów, dietetyków, kosmetologów, fizjoterapeutów, podologów, doradców laktacyjnych, psychologów, promotorów zdrowia
  • Międzynarodowa Akademia instruktorów i trenerów: konsultacje z trenerami personalnymi, jak dobrze zacząć swoja przygodę z treningiem fitness
  • wspólne treningi sportowe w specjalnie przygotowanej strefie #fitnalato
  • prezentacja sprzętu sportowego

Partnerem Tytularnym Targów jest hairstore.pl

Partnerami Targów są: Bio-Spa, Colway International, Balticmed, Centrum medyczne Słowik, Profi Fitness School

więcej informacji na www.targiszczecin.pl

Facebooku >>>

Zdjęcie u??ytkownika Targi Urody Sportu Zdrowia.