lis

TABLET do wygrania w "Miejskiej Grze Biznesowej"

Zapraszamy do udziału w "Miejskiej Grze Biznesowej" realizowanej przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach projektu "Tydzień dla biznesu i sukcesu", nad którym patronat objął Prorektor ds. Kształcenia, prof. US dr hab. Jacka Styszyńskiego.

Idea Gry polega na tym, że 3-osobowe drużyny "ruszają" w teren miasta Szczecin mając do dyspozycji mapkę oraz specjalny instruktarz docierają do określonych miejsc, w których muszą rozwiązywać zadania z zakresu przedsiębiorczości, zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Podczas Gry będzie można korzystać ze wszelkich możliwych źródeł informacji.

UCZESTNICY GRY:

• Uczestnikami Gry mogą być: studenci, absolwenci, pracownicy naukowi Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Beneficjenci Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości US.

TERMIN i MIEJSCE GRY:

• 27.11.2013 r. (środa), start ok 10:00, Szczecin

ZGŁOSZENIA DO GRY:

• Aby wziąć udział w "Miejskiej Grze Biznesowej" należy zapoznać się z Regulaminem, zebrać 3-osobową drużynę, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do Organizatorów na adres e-mail: inkubator@univ.szczecin.pl w nieprzekraczalnym terminie do 21.11.2013 r. (włącznie) a następnie... mieć szczęście w rekrutacji.

Dokumenty zamieszczone są na stronie AIP US: www.inkubator.univ.szczecin.pl

NAGRODY:

• Dla 5 zwycięskich drużyn przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody.
  • Uczestnicy zwycięskiej drużyny otrzymają TABLETY !

Więcej szczegółów na stronie AIP US: www.inkubator.univ.szczecin.pl

Projekt "Tydzień dla biznesu i sukcesu" współfinansowany ze środków budżetu państwa
przez Ministerstwo Gospodarki

Sponsorzy / Partnerzy projektu: