WSPIERAMY
ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

09
lis

Prezentacja gospodarcza Meklemburgii

PREZENTACJA GOSPODARCZA
KRAJU ZWIĄZKOWEGO MEKLEMBURGIA - POMORZE PRZEDNIE
W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM
W dniu 23 listopada 2017 roku odbędzie się Prezentacja Gospodarcza Kraju Związkowego Meklemburgia - Pomorze Przednie w Województwie Zachodniopomorskim pt. ?Best Practice ? przedsiębiorcy o swoich doświadczeniach ze współpracy polsko-niemieckiej?.
Wśród proponowanych zagadnień znajdą się takie tematy jak: raporty z doświadczeń polskich
i niemieckich przedsiębiorców ze współpracy transgranicznej, prezentacja Polsko ? Niemieckiego Domu Gospodarki w Szczecinie jako partnera w zakresie projektów transgranicznych oraz dyskusja
z przedsiębiorcami współpracującymi z partnerami z Niemiec.
Wydarzenie odbędzie się w obiekcie ?Stara Rzeźnia? w Szczecinie, ul. T. Wendy 14,  w dniu 23 listopada 2017 r. , w godz. 10.30 - 14.
Organizatorem wydarzenia jest Biuro Gospodarki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.
Zapraszamy do udziału firmy z terenu miasta i województwa zachodniopomorskiego zainteresowane nawiązaniem kontaktów z partnerami z Niemiec i wymianą doświadczeń we współpracy.
Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.
Zgłoszenia ( z podaniem imienia i nazwiska, stanowiska, nazwy firmy i branży )  należy dokonać drogą mailową na adres: gospodarka@wzp.pl do dnia 17 listopada 2017r.

PREZENTACJA GOSPODARCZAKRAJU ZWIĄZKOWEGO MEKLEMBURGIA - POMORZE PRZEDNIEW WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM

W dniu 23 listopada 2017 roku odbędzie się Prezentacja Gospodarcza Kraju Związkowego Meklemburgia - Pomorze Przednie w Województwie Zachodniopomorskim pt. "Best Practice - przedsiębiorcy o swoich doświadczeniach ze współpracy polsko-niemieckiej".

Wśród proponowanych zagadnień znajdą się takie tematy jak: raporty z doświadczeń polskich i niemieckich przedsiębiorców ze współpracy transgranicznej, prezentacja Polsko ? Niemieckiego Domu Gospodarki w Szczecinie jako partnera w zakresie projektów transgranicznych oraz dyskusja z przedsiębiorcami współpracującymi z partnerami z Niemiec.

Wydarzenie odbędzie się w obiekcie "Stara Rzeźnia" w Szczecinie, ul. T. Wendy 14,  w dniu 23 listopada 2017 r. w godz. 10.30 - 14.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Gospodarki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Zapraszamy do udziału firmy z terenu miasta i województwa zachodniopomorskiego zainteresowane nawiązaniem kontaktów z partnerami z Niemiec i wymianą doświadczeń we współpracy.Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.

Zgłoszenia ( z podaniem imienia i nazwiska, stanowiska, nazwy firmy i branży )  należy dokonać drogą mailową na adres: gospodarka@wzp.pl do dnia 17 listopada 2017r.

XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Odwiedź AIP US na Fejsie