lis

Konferencja "Inteligentne Specjalizacje...i Debata Oksfordzka...

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję "Inteligentne Specjalizacje - przedsiębiorczy punkt widzenia na rozwój regionu" organizowaną wspólnie przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział w Szczecinie. Po konferencji odbędzie się Debata Oksfordzka pt. "Warto być przedsiębiorcą", w trakcie której, w atrakcyjnej formie, analizowane będą poglądy i wnioski prezentowane podczas Konferencji.

W swoim założeniu konferencja stanowi platformę prezentacji poglądów przedstawicieli nauki, biznesu oraz instytucji otoczenia biznesu na zagadnienia zawarte  w tytule. Intencją organizatorów jest próba wskazania kierunków wspólnego działania dla rozwoju regionu.

Konferencja odbędzie się dnia 28 listopada 2013 r., w sali 048 im. prof. Adama Szewczuka Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług, przy ul. Cukrowej 8 w Szczecinie. Szczegółowy program [POBIERZ PLIK].

Uprzejmie prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie AIP US  [FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY]

Projekt "Tydzień dla biznesu i sukcesu" współfinansowany ze środków budżetu państwa
przez Ministerstwo Gospodarki

Sponsorzy / Partnerzy projektu: