WSPIERAMY
ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

Aktualności

07
mar

21 i 22 marca 2017 Giełdy Pracy! - warsztaty z praktykami

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty prowadzone przez praktyków. Liczba miejsc ograniczona!

Czytaj więcej »

07
mar

Wiosenna edycja Giełd Pracy na dwóch Wydziałach US!

Giełdy Pracy to doskonała możliwość spotkania się z pracodawcami i zadbania o swoją drogę zawodową już w czasie studiów.

Czytaj więcej »

03
mar

EU Careers Student Ambassadors

Z przyjemnością informujemy, że Uniwersytet Szczeciński po raz kolejny przystąpił do Programu Ambasador Kariery w UE nadzorowanego przez Europejski Urząd Doboru Kadr w Brukseli (EPSO) oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Czytaj więcej »

02
mar

Test Kariery Universum - do 31 marca 2017

Zaczęłaś/Zacząłeś już myśleć o swojej karierze? Szybciej niż myślisz skończysz studia i staniesz przed wyborem następnego kroku w Twoim życiu. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu Twoich celów i określeniu, który wybór będzie dla Ciebie najlepszy.

Czytaj więcej »

28
lut

Warsztaty czwartkowe

Już od 9 marca 2017 r. rozpoczynamy cykl "Warsztatów czwartkowych", które odbywać się będą w każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 10.00 - 12.00. Celem warsztatów jest rozwój umiejętności miękkich, które oczekiwane są przez pracodawców.

Czytaj więcej »

16
lut

15. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair 2017

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej zaprasza na 15. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair 2017, które odbędą się 16.03.2017 r. w godz. 11:00 - 17:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie. Poprzednia edycja targów zgromadziła ponad 70 firm i instytucji rynku pracy oraz 3000 osób poszukujących ...

Czytaj więcej »

12345 ...

XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Odwiedź AIP US na Fejsie