WSPIERAMY
ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

Aktualności

27
lip

INNOWATORZY SPOŁECZNI POSZUKIWANI!

Czy wiedzą Państwo, że 43% osób młodych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy nie może znaleźć pracy z powodu braku doświadczenia zawodowego? A niepełnosprawność jest powodem niepodejmowania pracy dla blisko 25% osób biernych zawodowo? Z kolei wskaźnik zatrudnienia osób w wieku 50-64 l. w Polsce jest jednym z najniższych w całej UE?

Czytaj więcej »

27
lip

Office Hours w SpeedUp Group

Jeśli chcesz rozwijać swój startup i chciałbyś przedyskutować swój pomysł na biznes z doświadczonymi VC, zapraszamy na Office Hours w SpeedUp Group już 8 sierpnia w Poznaniu w siedzibie funduszu. Podczas 45cio minutowego spotkania będziesz miał możliwość przedstawienia rozwiązania, nad którym pracujesz i omówienia go z doświadczonymi ...

Czytaj więcej »

08
maj

Warsztaty czwartkowe

Zapraszamy na kolejne w cyklu warsztaty z cyklu "Warsztaty czwartkowe" - 11.05.2017 - Inteligencja Finansowa - rekrutacja trwa!

Czytaj więcej »

28
kwi

Komunikat

Uprzejmie informujemy, iż Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Szczecińskiego w dniu 2.05.2017 r. będzie nieczynny. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół AIP US

Czytaj więcej »

14
kwi

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Czytaj więcej »

07
mar

Już 21 i 22 marca 2017 Giełdy Pracy! - rozmowy rekrutacyjne

W czasie tej edycji będziecie mogli spotkać się z ponad 30 pracodawcami. W tym samym czasie część z pracodawców prowadzić będzie wstępne rozmowy rekrutacyjne. Nie musisz udawać się do siedziby firmy - możesz spotkać się z pracodawcą na swojej uczelni!

Czytaj więcej »

1234 ...

XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Odwiedź AIP US na Fejsie