WSPIERAMY
ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

Aktualności

16
sty

Znasz tego pracodawcę?

Badanie ankietowe jest przeprowadzane przez firmę DGS Poland Sp. z o. o. oraz DGS Business Services Sp. z o. o. Celem badania jest sprawdzenie rozpoznawalności marki na rynku lokalnym wśród studentów. Wyniki badań będą wykorzystane wyłącznie wewnątrz firmy do budowy strategii wizerunkowej firmy. Ankieta jest anonimowa i krótka :-) Zachęcamy ...

Czytaj więcej »

16
wrz

DESIGN - THINKING - KREATYWNE STUDIA PODYPLOMOWE

Studia Design - Thinking to propozycja dla: menedżerów średniego oraz wyższego stopnia, osób zaangażowanych w tworzenie nowych produktów oraz usług, pracowników działów kreatywnych, osób tworzących ofertę dla klientów oraz wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak współpraca z klientami może doprowadzać do fantastycznych rezultatów ...

Czytaj więcej »

14
lip

Przybijamy piątki na 5 rocznicę!

6 sierpnia 2016 r. start: godz. 12.00 - 18.00 miejsce: kąpielisko Głębokie w Szczecinie

Czytaj więcej »

30
cze

Wspieranie przedsiębiorczości

Wszystkich przedsiębiorców zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety "Wspieranie przedsiębiorczości - potrzeba, konieczność, korzyść?". Mamy nadzieję, że jej wyniki pozwolą dostosować oferowane wsparcie do rzeczywistych oczekiwań.

Czytaj więcej »

29
cze

Internetowe Rewolucje Google

Studenci Uniwersytetu Szczecińskiego, zachęcamy Was do udziału w bezpłatnym kursie Internetowych Rewolucji. Dzięki niemu możecie nie tylko rozwinąć swoje umiejętności cyfrowe, ale też zdobyć nagrodę dla naszej uczelni.

Czytaj więcej »

16
cze

Wsparcie w starcie

Szanowni Państwo, informujemy, że ECDF posiada jeszcze środki na pożyczki "Wsparcie w Starcie".

Czytaj więcej »

123 ...

XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Odwiedź AIP US na Fejsie