WSPIERAMY
ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ŚRODOWISKA AKADEMICKIEGO UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO

MASZ POMYSŁ NA BIZNES?

Chciałbyś go zrealizować, ale odczuwasz brak dostatecznego przygotowania, brak środków pieniężnych, czy masz może obawy przed rozpoczęciem własnej działalności?

Przyjdź do nas! Dowiesz się, w jaki sposób Twoje marzenia o własnym biznesie mogą stać się rzeczywistością.

Zgłoś się!

Poznaj AIP US

Masz ciekawy pomysł na swój własny biznes? Chciałbyś go zrealizować, ale odczuwasz brak dostatecznego przygotowania, brak środków pieniężnych, czy masz może obawy przed rozpoczęciem własnej działalności?
Nie martw się! Przyjdź do nas! Dowiesz się, w jaki sposób Twoje marzenia o własnym biznesie mogą stać się rzeczywistością.

Celem  Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości jest tworzenie warunków sprzyjających powstawaniu i rozwojowi małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta Inkubatora skierowana jest do osób o dużym potencjale wiedzy, kreatywności i innowacji, który odpowiednio zagospodarowany może stać się w przyszłości dominującym czynnikiem, wpływającym na rozwój gospodarczy naszego regionu.

AIP US świadczy usługi w następującym zakresie:

  • udostępnianie powierzchni biurowej
  • doradztwo w prowadzeniu firmy
  • szkolenia i konsultacje
  • pomoc administracyjno-prawna
  • pomoc w pozyskiwaniu finansowania
  • promocja i reklama firmy
  • wiele więcej...

Staramy się na dostarczyć studentom jak najwięcej praktycznej wiedzy i dobrych przykładów.
Przy pomocy Inkubatora studenci mogą bez wielkich nakładów finansowych założyć własną firmę,
która za kilka lat może stać się potężnym przedsiębiorstwem, stwarzającym nowe miejsca pracy.

Zgodnie z misją Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, przedsiębiorczy studenci i absolwenci otrzymują wsparcie i pomoc przy realizacji pomysłów poprzez wykorzystanie kreatywności i wiedzy dla powstania małych i średnich przedsięwzięć gospodarczych.

XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Odwiedź AIP US na Fejsie